Virtuálna kancelária

Virtuálna kancelária sa poskytuje za zlomok ceny, ktorú by ste dali za samostatné kancelárske priestory a zároveň získate reprezentatívny image pre vaše podnikanie.

Služba virtuálnej kancelárie zahŕňa označenie sídla spoločnosti v zmysle platného zákona, úschovu pošty, notifikáciu prijatej pošty, prenájom zasadacích priestorov a iné služby, ktoré klienti potrebujú.


Vyšehradská ulica Vienna Gate, Kopčianska Klincová Konventná

Garancia sídla firmy na naších adresách

Sídlo firmy poskytujeme vo vlastných nehnuteľnostiach. Z tohoto dôvodu Vám vieme garantovať dlhodobé poskytovanie našich služieb bez rizika.


Virtuálna kancelária je moderné a praktické riešenie, ako prezentovať firmu na vysokej úrovni, s prestížnou adresou, plne funkčnou a profesionálnou kanceláriou, ak nemáte k dispozícii vlastné kancelárske priestory.

Vyberte si z našej ponuky sídiel spoločnosti za výhodné ceny, ktoré sa odvíjajú od prestížnosti štvrti v jednotlivých častiach Bratislavy.

Kto sú zákazníci virtuálnej kancelárie?

Služba virtuálna kancelária je vhodná pre začínajúcich podnikateľov ktorí nedisponujú vlastnou nehnuteľnosťou a k svojmu podnikaniu si nepotrebujú prenajímať samostatnú kanceláriu.

Veľkú časť klientov tvoria aj spoločnosti osôb zo vzdialenejších kútov Slovenska, ktorý využívajú prestíž adresy spoločnosti v hlavnom meste.

Druhou najväčšou skupinou sú zahraničných podnikateľov, ktorý prichádzajú podnikať na naše územie a zatiaľ nepotrebujú samostatné kancelárske priestory, ako aj zahraničný podnikatelia, u ktorých sa o zákazníkov na Slovensku starajú zamestnanci z iných krajín.

Prenájom zasadacích miestností

V našich priestoroch na Klincovej, Kopčianskej a Michalskej ulici je možný prenájom zasadacích miestností s občerstvením s kapacitou do 5-6 osôb.

Zasadacie priestory sú kompletne zariadené a vybavené wifi internetom.

Faxové služby

V rámci faxových služieb bude zákazníkovi pridelené klasické telefónne číslo s Bratislavskou predvoľbou 02 (vieme zabezpečiť aj iné predvoľby v rámci Slovenska a ďalších krajín EÚ).

Cena za prijímanie faxov je 8€ / mesiac pri ročnej platbe. Teda 96€ / rok.Spoločnosť je podľa platných zákonných požiadaviek povinná uviesť v Obchodnom registri adresu svojho sídla. Na preukázanie vťahu k uvedenej nehnuteľnosti je potrebné predložiť listinu osvedčujúcu právny dôvod užívania priestorov či súhlas vlastníka s poskytnutím sídla pre spolocnosť.

Pri objednaní služby virtuálna kancelária u nás získate za jedninečnú cenu možnosť využívať jednu z naších adries ako oficiálne sídlo firmy.