Moje Sídlo spoločnosti

Jedným z predpokladov vzniku spoločnosti, teda jej zápisu do Obchodného registra je existencia sídla spoločnosti. Ak nedisponujete nehnuteľnosťou, ktorá by mohla byť v Obchodnom registri zapísaná ako sídlo spoločnosti, zabezpečíme Vám vhodné sídlo na reprezentatívnej adrese v Bratislave.

Ako adresu sídla Vašej spoločnosti uvediete jedno z našich adries, čím ušetríte nezanedbateľné prostriedky za prenájom vlastnej kancelárie. My Vám zabezpečíme označenie sídla spoločnosti ako aj zriadenie poštovej schránky a preberanie a preposielanie pošty na Vami zvolenú adresu.

V prípade potreby v Vašich priestoroch môžete využiť prenájom zasadačiek na adrese Vašej spoločnosti na pracovné stretnutia a rokovania.

Naša spoločnosť poskytuje virtuálne sídlo spoločnosti v týchto lokalitách:

- na Osadnej ulici v Bratislave - od 9€ / mesiac
- na Vyšehradskej ulici v Bratislave - od 11€ / mesiac
- v komplexe Vienna gate, Kopčianska ulica v Bratislave - od 14€ / mesiac
- v kancelárskom komplexe na Klincovej ulici v Bratislave - od 14€ / mesiac
- v historickom centre Bratislavy na Konventnej ulici v Bratislave - od 14€ / mesiac
- v centre Bratislavy na Michalskej ulici v Bratislave - od 26€ / mesiac


Vyšehradská ulica Vienna Gate, Kopčianska Klincová Konventná

Garancia sídla firmy na naších adresách

Moje Sídlo firmy poskytujeme vo vlastných nehnuteľnostiach. Z tohoto dôvodu Vám vieme garantovať dlhodobé poskytovanie našich služieb bez rizika.


Osadná ulica - od 9€ mesačne

Osadná ulica sa nachádza v tesnej blízkosti Trnavského mýta smerom k obchodnému centru Polus. Osadná ulica je rovnobežná s Vajnorskou ulicou. Sídlo teda spadá do mestskej časti Nové mesto.

Vyšehradská ulica - od 11€ mesačne

Virtuálne sídlo spoločnosti v modernom polyfunkčnom objekte v Bratislave na Vyšehradskej 12. Naša služba Sídlo Firmy zahŕňajú okrem samotného poskytnutia sídla spoločnosti aj adresu pre prijímanie firemnej pošty, preberanie a úschovu pošty.

Vienna gate, Kopčianska ulica - od 14€ mesačne

Virtuálne sídlo spoločnosti na lukratívnej adrese v Bratislave - vo výškovej budove "Vienna Gate" na Kopčianskej 10 oproti železničnej stanici Petržalka. V budove sa nachádza 24 hodinová strážna služba a recepcia. Priamo v budove je možné využiť služby účtovnej kancelárie ako aj advokáta.

Na tejto adrese je možný krátkodobý prenájom zasadacích priestorov.

Klincová ulica - od 14€ mesačne

Virtuálne sídlo spoločnosti v širšom centre Bratislavy na Klincovej ulici v tesnej blízkosti Miletičovej a Záhradníckej ulice. Priamo v budove je možnosť využiť služby notára, právnickej a účtovej kancelárie a množstva ďalších spoločností.

Na tejto adrese je možný krátkodobý prenájom zasadacích priestorov.

Konventná ulica - od 14€ mesačne

Virtuálne sídlo spoločnosti na lukratívnej adrese v historickom centre Bratislavy. Konventná ulica sa nachádza v najvyhľadávanejšej časti starého mesta - Palisády.

Michalská ulica - od 26€ mesačne

Virtuálne sídlo spoločnosti na adrese v centre Bratislavy vedľa Michalskej brány. Michalská ulica spája Obchodnú ulicu a Námestie SNP s historickým centrom mesta.

V tesnej blízkosti je možnosť využiť služby notára, právnickej a účtovej kancelárie a množstva ďalších spoločností, obchodov a reštaurácií. Budova nachádza v historickom centre mesta Bratislava.

Na tejto adrese je možný krátkodobý prenájom zasadacích priestorov.

Moje Sídlo spoločnosti

Moje Sídlo spoločnosti definuje § 2 ods. 3 Obchodného zákonníka - sídlom právnickej osoby a miestom podnikania fyzickej osoby adresa, ktorá je ako sídlo alebo miesto podnikania zapísaná v obchodnom registri alebo živnostenskom registri, alebo v inej evidencii ustanovenej osobitným zákonom. Z toho vyplýva, že na Slovensku registračné sídlo nemusí byť totožné so sídlom reálneho riadenia spoločnosti.