Kto sídli v Bratislave


V Bratislave sídli najviac spoločností zo všetkých miest Slovenska. V súčasnosti sídli v Bratislava viac ako 130000 obchodných spoločností a niekoľko desiatok tisíc živnostníkov. Ďalších niekoľko tisíc spoločností síce sídli v iných mestách a obciach ale svoju činnosť vykonávajú prevažne v Bratislave.

Kto sídli v Bratislave

V Bratislave sídli niekoľko desiatok tisíc spoločností ako aj väčšina štátnych úradov, Prehľad najpopulárneších sídiel spoločnosti v Bratislave nájdete na tejto adrese.

Ako ušetriť na sídle firmy v Bratislave

Okrem kúpy, alebo prenájmu vlastného priestoru má podnikateľ na výber aj prenájom sídla spoločnosti za sumu len niekoľko Eur mesačne. Spoločnosť poskytyujúca prenájom sídla spoločnosti zabezpečí označenie sídla spoločnosti ako aj zriadenie poštovej schránky a preberanie a preposielanie pošty na Vami zvolenú adresu.

Vyšehradská ulica Vienna Gate, Kopčianska Klincová Konventná

V Bratislave okrem viac ako 130 000 menších spoločností sídli aj väčšina najväčších Slovenských spoločnosťí ako Volkswagen, SLOVNAFT, SPP, TESCO a takmer všetky banky pôsobiace na území SR.

Na našich adresách Vám ponúkame:

  • označenie sídla firmy názvom spoločnosti
  • príjem pošty a bezplatnú notifikáciu o prijatej pošte emailom
  • zasielanie pošty na inú Vami zvolenú adresu
  • kontakt medzi zákazníkom a štátnou správou
  • prenájom rokovacích miestností


Virtuálne Sídlo firmy v Bratislave Vám ponúka prestížne adresy v Bratislave ako sídlo Vašej spoločnosti len za zlomok ceny, ktorú by museli platiť sa samostatné kancelárske priestory. Prezentujte Vašu spoločnosť ako úspešnú firmu z hlavného mesta miesto "imidžu" vidieckej firmy.

Sídlo spoločnosti sa musí určiť už pri jej vzniku. Sídlom sa rozumie adresa v podobe - názov ulice alebo iného verejného priestranstva s orientačným (príp. súpisné číslo), názov obce s uvedením jej poštového smerovacieho čísla.