Novostavba Vyšehradská

Sídlo spoločnosti na Vyšehradskej ulici sa nachádza v obvode Bratislava V. Sídlo spoločnosti v modernom polyfunkčnom objekte v Bratislave na Vyšehradskej 12.

Naša služba Sídlo Firmy zahŕňajú okrem samotného poskytnutia sídla spoločnosti aj adresu pre prijímanie firemnej pošty, preberanie a úschovu pošty o ktorej príchode Vás budeme informovať emailom, telefonicky, alebo pomocou SMS. V prípade záujmu a predplatenia si služby preposielanie písomností Vám bude všetku poštu preposielať na Vami zvolenú adresu v rámci EÚ.

Prenájom zahŕňa registračné sídlo pre spoločnosť v modernom polyfunkčnom objekte v Bratislave na Vyšehradskej ulici, príjem a úschovu pošty a notifikáciu o prijatej pošte emailom.

Sídlo firmy pre obchodné spoločnosti a iné subjekty poskytujeme v súlade s legislatívnymi podmienkami Slovenskej republiky.

Prenájom sídla v Bratislave Vyšehradská ulica

Cena za sídlo spoločnosti na Vyšehradskej ulici je od 11€ za mesiac. Ceny pre jednotlivé predplatné obdobia sú rozpísane v cenníku.

Ceny pre jednotlivé predplatné obdobia sú rozpísane v cenníku:

Obdobie Nájomné za mesiac Služby za mesiac Celková Cena
5 rokov 11 € 5 € 960 €
4 roky 12 € 5 € 816 €
3 roky 13 € 5 € 648 €
2 roky 15 € 5 € 480 €
1 roky 19 € 5 € 288 €
6 mesiacov
22 € 5 € 162 €

Zákazník uhradí celkovú cenu pri podpise zmluvy. Ceny sú KONEČNÉ, nenavyšujú sa žiadne ďalšie poplatky ani o DPH.

Garancia sídla spoločnosti na tejto adrese

Sídlo firmy poskytujeme vo vlastnej nehnuteľnosti. Z tohoto dôvodu Vám vieme garantovať dlhodobé poskytovanie našich služieb bez rizika.


Street view:


Mapa: