Sídlo spoločnosti Michalská ulica

Sídlo spoločnosti na Michalskej ulici sa nachádza v obvode Bratislava I (Staré mesto). Sídlo spoločnosti na lukratívnej adrese v historickom centre Bratislavy vedľa Michalskej brány. Michalská ulica spája Obchodnú ulicu a Námestie SNP s historickým centrom mesta.

V tesnej blízkosti je možnosť využiť služby notára, právnickej a účtovej kancelárie a množstva ďalších spoločností, obchodov a reštaurácií. Budova nachádza v historickom centre mesta Bratislava.

Budova bola kompletne zrekonštruovaná na administratívne účely, ale taktiež vybavenosť pre verejnosť, pretože sú tu situované reštaurácia, bar a rôzne obchody.

Prenájom sídla v Bratislave Konvetná ulica

Cena za virtuálne sídlo spoločnosti na Michalskej ulici je od 26€ za mesiac. Ceny pre jednotlivé predplatné obdobia sú rozpísane v cenníku.

Ceny pre jednotlivé predplatné obdobia sú rozpísane v cenníku:

Obdobie Nájomné za mesiac Služby za mesiac Celková Cena
3 roky 26 € 7 € 1188 €
2 roky 27 € 7 € 816 €
1 roky 29 € 7 € 432 €
6 mesiacov
32 € 7 € 234 €

Zákazník uhradí celkovú cenu pri podpise zmluvy. Ceny sú KONEČNÉ, nenavyšujú sa žiadne ďalšie poplatky ani o DPH.

Sídlo firmy pre obchodné spoločnosti a iné subjekty poskytujeme v súlade s legislatívnymi podmienkami Slovenskej republiky.

Naša služba Sídlo Firmy zahŕňajú okrem samotného poskytnutia sídla spoločnosti aj adresu pre prijímanie firemnej pošty, preberanie a úschovu pošty o ktorej príchode Vás budeme informovať emailom, telefonicky, alebo pomocou SMS.

Prenájom zasadacích miestností

V našich priestoroch na Michalskej ulici je možný prenájom zasadacích miestností s občerstvením s kapacitou do 6 osôb.
Zasadacie priestory sú kompletne zariadené a vybavené.

Street view:


Mapa: