Virtuálne Sídlo - Staré mesto, Bratislava 1


Len u nás máte možnosť prenajať si sídlo firmy na 2 adresách v Starom meste v Bratislave. Virtuálne sídlo spoločnosti ponúkame na najlukratívších adresách na Slovensku v historickom centre Bratislavy.

Virtuálne sídlo Bratislava 1 - vyberte si z našich adries:

- Michalská 9 v samotnom srdci starého mesta v tesnej blízkosti Michalskej Brány.
- Konventná 7, ktorá sa nachádza v najvyhľadávanejšej časti starého mesta - Palisády.

Michalská 9

Sídlo spoločnosti na Michalskej ulici sa nachádza v obvode Bratislava 1 (Staré mesto). Sídlo spoločnosti na lukratívnej adrese v historickom centre Bratislavy vedľa Michalskej brány. Michalská ulica spája Obchodnú ulicu a Námestie SNP s historickým centrom mesta.

V tesnej blízkosti je možnosť využiť služby notára, právnickej a účtovej kancelárie a množstva ďalších spoločností, obchodov a reštaurácií. Budova nachádza v historickom centre mesta Bratislava.

Budova bola kompletne zrekonštruovaná na administratívne účely, ale taktiež vybavenosť pre verejnosť, pretože sú tu situované reštaurácia, bar a rôzne obchody.

Prenájom sídla v Bratislave Konvetná ulica

Cena za virtuálne sídlo spoločnosti na Michalskej ulici je od 26€ za mesiac. Ceny pre jednotlivé predplatné obdobia sú rozpísane v cenníku.


V okrese Bratislava 1 - Staré mesto zákazníkom ponúkame:

  • Expresné zriadenie sídla firmy, alebo kontaktnej adresy
  • Označenie obchodného mena na poštovej schránke
  • Prijímanie a evidenciu došlej pošty s notifikáciou o každej prijatej zásielke
  • Online systém na správu pošty
  • Možnosť osobného prevzatia pošty v jednej z našich kancelárií na Klincovej 37, alebo Kopčianskej 10
  • Skenovanie, alebo preposielanie zásielok
  • Prenájom zasadacej miestnosti

Street view:


Mapa:


Konventná 7

Sídlo spoločnosti na Konventnej ulici sa nachádza v obvode Bratislava 1 (Staré mesto). Sídlo spoločnosti na lukratívnej adrese v historickom centre Bratislavy. Konventná ulica sa nachádza v najvyhľadávanejšej časti starého mesta - Palisády.

V tesnej blízkosti je možnosť využiť služby notára, právnickej a účtovej kancelárie a množstva ďalších spoločností, obchodov a reštaurácií. Budova nachádza v historickom centre mesta Bratislava.

Budova bola v posledných rokoch zrekonštruovaná.

Sídlo firmy pre obchodné spoločnosti a iné subjekty poskytujeme v súlade s legislatívnymi podmienkami Slovenskej republiky.

Sídlo na Konventnej ulici Vám zabezpečí atraktívnu obchodnú adresu pre sídlo Vašej firmy zapísanú v obchodnom registri, príjem pošty a notifikáciu o jej prijatí emailom. V prípade záujmu a predplatenia si služby preposielanie písomností Vám bude všetku poštu preposielať na Vami zvolenú adresu v rámci EÚ.

Prenájom sídla v Bratislave Konvetná ulica

Cena za virtuálne sídlo Bratislava 1 na Konventnej ulici je od 14€ za mesiac. Ceny pre jednotlivé predplatné obdobia sú rozpísane v cenníku.

Street view:


Mapa: