+421 944 255 853
info@onlineinvest.sk

Sídlo Firmy v Bratislave

Sídlo Firmy - Staré mesto, Bratislava


Len u nás máte možnosť prenajať si sídlo firmy na 2 adresách v Starom meste v Bratislave. Virtuálne sídlo spoločnosti ponúkame na najlukratívších adresách na Slovensku v historickom centre Bratislavy.

Na výber ponúkame tieto adresy:

- Michalská 9 v samotnom srdci starého mesta v tesnej blízkosti Michalskej Brány.
- Konventná 7, ktorá sa nachádza v najvyhľadávanejšej časti starého mesta - Palisády.

Michalská ulica

Sídlo spoločnosti na Michalskej ulici sa nachádza v obvode Bratislava I (Staré mesto). Sídlo spoločnosti na lukratívnej adrese v historickom centre Bratislavy vedľa Michalskej brány. Michalská ulica spája Obchodnú ulicu a Námestie SNP s historickým centrom mesta.

V tesnej blízkosti je možnosť využiť služby notára, právnickej a účtovej kancelárie a množstva ďalších spoločností, obchodov a reštaurácií. Budova nachádza v historickom centre mesta Bratislava.

Budova bola kompletne zrekonštruovaná na administratívne účely, ale taktiež vybavenosť pre verejnosť, pretože sú tu situované reštaurácia, bar a rôzne obchody.

Prenájom sídla v Bratislave Konvetná ulica

Cena za virtuálne sídlo spoločnosti na Michalskej ulici je od 26€ za mesiac. Ceny pre jednotlivé predplatné obdobia sú rozpísane v cenníku.

Street view:


Mapa:


Konventná ulica

Sídlo spoločnosti na Konventnej ulici sa nachádza v obvode Bratislava I (Staré mesto). Sídlo spoločnosti na lukratívnej adrese v historickom centre Bratislavy. Konventná ulica sa nachádza v najvyhľadávanejšej časti starého mesta - Palisády.

V tesnej blízkosti je možnosť využiť služby notára, právnickej a účtovej kancelárie a množstva ďalších spoločností, obchodov a reštaurácií. Budova nachádza v historickom centre mesta Bratislava.

Budova bola v posledných rokoch zrekonštruovaná.

Sídlo firmy pre obchodné spoločnosti a iné subjekty poskytujeme v súlade s legislatívnymi podmienkami Slovenskej republiky.

Sídlo na Konventnej ulici Vám zabezpečí atraktívnu obchodnú adresu pre sídlo Vašej firmy zapísanú v obchodnom registri, príjem pošty a notifikáciu o jej prijatí emailom. V prípade záujmu a predplatenia si služby preposielanie písomností Vám bude všetku poštu preposielať na Vami zvolenú adresu v rámci EÚ.

Prenájom sídla v Bratislave Konvetná ulica

Cena za virtuálne sídlo spoločnosti na Konventnej ulici je od 16€ za mesiac. Ceny pre jednotlivé predplatné obdobia sú rozpísane v cenníku.

Street view:


Mapa:Z 67 hodnotení Sídlo Firmy - Staré mesto, Bratislava sme získali hodnotenie 4.90 z 5