Virtual office Bratislava

Ste začínajúci podnikateľ, malá firma alebo zahraničná spoločnosť vstupujúca na slovenský trh a požadujete vhodnú adresu na rozvoj svojich podnikateľských aktivít?

V tom prípade Vám ponúkame našu službu Virtual office v nasledovným lokalitách v Bratislave na Slovensku:

Vyšehradská ulica Vienna Gate, Kopčianska Klincová Konventná

Ak sa rozhodnete využiť našu službu sídla zabezpečíme Vám za akciovú cenu aj vykonanie zmeny vo Vašej spoločnosti v Obchodnom a Živnostenskom registry. Teda my vypracujeme všetky potrebné dokumenty a zabezpečíme aj ich podanie na príslušné úrady.

Služba Virtual office Bratislava zahŕňajú najmä:

  • poskytnutie adresy na ktorú vám bude chodiť pošta a bude zapísaná v Obchodnom registri
  • príjem vašej pošty na tejto adrese
  • skenovanie, alebo preposielanie doručenej pošty na vašu (domácu) adresu v intervaloch podľa vášho priania
  • odosielanie vašej pošty z tejto adresy
  • zabezpečenie styku s úradmi ako aj s Vašimi klientami s možnosťou prenajatia zasadačiek

Virtual office na Osadnej ulici - od 9€ mesačne

Sídlo spoločnosti na Osadnej ulici v obvode Bratislava III. Osadná ulica sa nachádza v tesnej blízkosti Trnavského mýta smerom k obchodnému centru Polus. Osadná ulica je rovnobežná s Vajnorskou ulicou. Sídlo teda spadá do mestskej časti Nové mesto.

Virtual office na Vyšehradskej ulici - od 11€ mesačne

Sídlo spoločnosti v modernom polyfunkčnom objekte v Bratislave na Vyšehradskej 12.

Naša služba Sídlo Firmy zahŕňajú okrem samotného poskytnutia sídla spoločnosti aj adresu pre prijímanie firemnej pošty, preberanie a úschovu pošty o ktorej príchode Vás budeme informovať emailom, telefonicky, alebo pomocou SMS.

Virtual office v budove Vienna gate, Kopčianska - od 14€ mesačne

Sídlo spoločnosti na lukratívnej adrese v Bratislave - v 23 poschodovej výškovej budove "Vienna Gate" na Kopčianskej 10. V budove je 24 hodinová strážna služba a recepcia.

Na tejto adrese je možný krátkodobý prenájom zasadacích priestorov.

Virtual office na Klincovej ulici - od 14€ mesačne

Sídlo spoločnosti v širšom centre Bratislavy na Klincovej ulici v tesnej blízkosti Miletičovej a Záhradníckej ulice. Priamo v budove je možnosť využiť služby notára, právnickej a účtovej kancelárie a množstva ďalších spoločností.
Na tejto adrese je možný krátkodobý prenájom zasadacích priestorov.

Virtual office na Konventnej ulici - od 14€ mesačne

Sídlo spoločnosti na lukratívnej adrese v historickom centre Bratislavy. Konventná ulica sa nachádza v najvyhľadávanejšej časti starého mesta - Palisády.

Virtual office na Michalskej ulici - od 26€ mesačne

Sídlo spoločnosti na lukratívnej adrese v historickom centre Bratislavy vedľa Michalskej brány. Michalská ulica spája Obchodnú ulicu a Námestie SNP s historickým centrom mesta.

V tesnej blízkosti je možnosť využiť služby notára, právnickej a účtovej kancelárie a množstva ďalších spoločností, obchodov a reštaurácií. Budova nachádza v historickom centre mesta Bratislava.

Na tejto adrese je možný krátkodobý prenájom zasadacích priestorov.

Služba Virtual office je určená prevažne subjektom, ktorých charakter činnosti nevyžaduje mať k dispozícií štandardnú kanceláriu, potrebujú mať však sídlo a obchodnú adresu v Bratislave, ďalej subjektom, ktoré potrebujú umiestniť svoju organizačnú zložku, či zastúpenie v Bratislave. ďalšou možnosťou je, že chcete umiestniť sídlo Vašej spoločnosti (svoju virtuálnu kanceláriu) na prestížnej adrese v Bratislave za zlomok nákladov potrebných na zriadenie štandardnej kancelárie.

Každá spoločnosť potrebuje prestížne sídlo firmy s adresou so zvučným menom. Ako ho získať?

Ak sa chystáte podnikať, alebo už podnikáte, isto dobre viete, že dobré meno a prestížna adresa firmy dokáže urobiť zázraky nielen v získavaní nových zákazníkov, ale aj v cenách, ktoré sú zákazníci ochotní zaplatiť za lepšie služby, väčšiu kvalitu alebo len preto, že firma sídli v hlavnom meste či vo vychytenej oblasti kúsok od nich.

Podľa zákona č. 513/1991 Zb. (Obchodný zákonník) je povinnosťou každej firmy mať svoje označenie a adresu. Ide o sídlo právnickej osoby alebo miesto podnikania fyzickej osoby.

Pravdou zostáva, že mnohé druhy podnikania kancelárske priestory pre svoju činnosť fyzicky nepotrebujú, no často si ich držia len kvôli občasným stretnutiam s klientom, prípadne z dôvodu, aby im mala kam chodiť pošta.

Vďaka virtuálnym sídlam sa však blízka na lepšie časy a spoločnosti dokážu s nimi ušetriť stovky eur mesačne, a pritom získajú adresu so zvučným menom a aj služby navyše. Ako je to možné?

Čo je to virtuálny office?

Virtuálny office predstavuje akúsi simulovanú kanceláriu, ktorá slúži ako sídlo vašej spoločnosti zapísané v Obchodnom alebo Živnostenskom registri. Cena za virtuálnu kanceláriu však predstavuje iba zlomok ceny, ktorú by ste zaplatili za skutočné kancelárske priestory. Sídlo ako budova v skutočnosti existuje a majiteľ alebo majitelia ho poskytujú práve na tieto služby za prijateľné poplatky.

Pre koho je virtuálne sídlo vhodné?

Zákazníci si často vyberajú firmy podľa oblasti, v ktorej žijú. Ak ste teda firma, ktorá funguje na východnom alebo strednom Slovensku a radi by ste získali zákazníkov i na západe Slovenska, virtuálny office vám dokáže tento problém vyriešiť. Znamená to, že ak potrebujete zastúpenie svojej firmy v Bratislave za minimálne náklady, registračné sídlo je pre vašu firmu to pravé.

Virtual office je vhodný i pre začínajúce firmy, ktoré nepotrebujú kancelárske priestory, no je pre nich dôležitá vhodná adresa sídla. Taktiež dobre poslúži zahraničným firmám, ktoré sa chcú presadiť na Slovenskom trhu.

Ako to celé funguje?

Na začiatok je potrebné si vybrať lokalitu, v ktorej by ste radi „sídlili“. Potom už stačí len kontaktovať poskytovateľov virtuálneho sídla a dohodnúť sa s nimi na čo najvýhodnejších podmienkach.

Okrem toho, že za vás zariadia prepis či zapísanie sídla do Obchodného registra, asistenti vo virtuálnej kancelárii za vás budú preberať poštu a poctivo ju zapisovať a preposielať na vašu domovskú adresu. Takisto dokážu za vás poštu i odosielať na požadované adresy.

Potrebujete realizovať stretnutie na sídle firmy?

Žiaden problém. V prípade, že potrebujete realizovať míting s úradmi alebo klientmi na adrese sídla, každé sídlo disponuje zasadačkami, ktoré sa dajú prenajať presne na tieto účely.

Virtuálny office predstavuje plnohodnotnú náhradu za kancelárske priestory, ktorých cena je však omnoho nižšia ako ceny za prenajatie skutočného areálu.