+421 944 255 853
info@onlineinvest.sk

Sídlo Firmy v Bratislave

Virtual office

Ste začínajúci podnikateľ, malá firma alebo zahraničná spoločnosť vstupujúca na slovenský trh a požadujete vhodnú adresu na rozvoj svojich podnikateľských aktivít?

V tom prípade Vám ponúkame našu službu Virtual office v nasledovným lokalitách v Bratislave na Slovensku:

Sídlo Firmy na Osadnej ulici - od 11€ mesačne

Sídlo spoločnosti na Osadnej ulici v obvode Bratislava III. Osadná ulica sa nachádza v tesnej blízkosti Trnavského mýta smerom k obchodnému centru Polus. Osadná ulica je rovnobežná s Vajnorskou ulicou. Sídlo teda spadá do mestskej časti Nové mesto.

Sídlo Firmy na Vyšehradskej ulici - od 13€ mesačne

Sídlo spoločnosti v modernom polyfunkčnom objekte v Bratislave na Vyšehradskej 12.

Naša služba Sídlo Firmy zahŕňajú okrem samotného poskytnutia sídla spoločnosti aj adresu pre prijímanie firemnej pošty, preberanie a úschovu pošty o ktorej príchode Vás budeme informovať emailom, telefonicky, alebo pomocou SMS.

Sídlo Firmy v budove Vienna gate, Kopčianska - od 16€ mesačne

Sídlo spoločnosti na lukratívnej adrese v Bratislave - v 23 poschodovej výškovej budove "Vienna Gate" na Kopčianskej 10. V budove je 24 hodinová strážna služba a recepcia.

Na tejto adrese je možný krátkodobý prenájom zasadacích priestorov.

Sídlo Firmy na Klincovej ulici - od 16€ mesačne

Sídlo spoločnosti v širšom centre Bratislavy na Klincovej ulici v tesnej blízkosti Miletičovej a Záhradníckej ulice. Priamo v budove je možnosť využiť služby notára, právnickej a účtovej kancelárie a množstva ďalších spoločností.
Na tejto adrese je možný krátkodobý prenájom zasadacích priestorov.

Sídlo Firmy na Konventnej ulici - od 16€ mesačne

Sídlo spoločnosti na lukratívnej adrese v historickom centre Bratislavy. Konventná ulica sa nachádza v najvyhľadávanejšej časti starého mesta - Palisády.

Sídlo Firmy na Michalskej ulici - od 26€ mesačne

Sídlo spoločnosti na lukratívnej adrese v historickom centre Bratislavy vedľa Michalskej brány. Michalská ulica spája Obchodnú ulicu a Námestie SNP s historickým centrom mesta.

V tesnej blízkosti je možnosť využiť služby notára, právnickej a účtovej kancelárie a množstva ďalších spoločností, obchodov a reštaurácií. Budova nachádza v historickom centre mesta Bratislava.

Na tejto adrese je možný krátkodobý prenájom zasadacích priestorov.

Služba Virtual office je určená prevažne subjektom, ktorých charakter činnosti nevyžaduje mať k dispozícií štandardnú kanceláriu, potrebujú mať však sídlo a obchodnú adresu v Bratislave, ďalej subjektom, ktoré potrebujú umiestniť svoju organizačnú zložku, či zastúpenie v Bratislave. ďalšou možnosťou je, že chcete umiestniť sídlo Vašej spoločnosti (svoju virtuálnu kanceláriu) na prestížnej adrese v Bratislave za zlomok nákladov potrebných na zriadenie štandardnej kancelárie.

Služba Virtual office zahŕňajú najmä:
  • poskytnutie adresy na ktorú vám bude chodiť pošta
  • príjem vašej pošty na tejto adrese
  • preposielanie doručenej pošty na vašu (domácu) adresu v intervaloch podľa vášho priania
  • odosielanie vašej pošty z tejto adresy

Z 74 hodnotení Virtual office sme získali hodnotenie 4.85 z 5