Registračné sídlo


Virtuálne registračné sídlo je vhodné pre začínajúcich podnikateľov, ako aj pre zahraničných podnikateľov, ktorý prichádzajú podnikať na naše územie. Legislatíva Slovenskej republiky umožňuje zriadenie okrem klasického sídla spoločnosti aj virtuálne sídlo.

Registračné sídlo firmy predstavuje službu, ktorá sa oplatí z dôvodu úspory nákladov ak využívate kancelárske priestory len zriedka, alebo ich nepotrebujete pre svoje podnikanie využívať vôbec.

Vyšehradská ulica Vienna Gate, Kopčianska Klincová Konventná

Registračné sídlo ponúkame obchodným spoločnostiam za veľmi výhodné ceny. S našimi službami získate lukratívnu adresu pre sídlo Vašej spoločnosti, príjem pošty, faxové služby, webové a emailové služby v prípade potreby Vám zabezpečíme aj prenájom zasadacích priestorov na našich adresách.

Registračné sídlo poskytujeme na týchto adresách v Bratislave:

- na Osadnej ulici v Bratislave - od 11€ / mesiac
- na Vyšehradskej ulici v Bratislave - od 13€ / mesiac
- v komplexe Vienna gate, Kopčianska ulica v Bratislave - od 16€ / mesiac
- v kancelárskom komplexe na Klincovej ulici v Bratislave - od 16€ / mesiac
- v historickom centre Bratislavy na Konventnej ulici v Bratislave - od 16€ / mesiac
- v centre Bratislavy na Michalskej ulici v Bratislave - od 26€ / mesiac


Ako adresu sídla spoločnosti budete úvadzať jednu z našich adries, čím ušetríte prostriedky za prenájom vlastnej kancelárie. My zabezpečíme označenie sídla Vašej spoločnosti ako aj zriadenie poštovej schránky a preberanie a preposielanie pošty.

Garancia registračného sídla firmy na naších adresách

Sídlo firmy poskytujeme vo vlastných nehnuteľnostiach. Z tohoto dôvodu Vám vieme garantovať dlhodobé poskytovanie našich služieb bez rizika.


Registračné sídlo najviac využívajú mimo-bratislavskí a zahraniční podnikatelia, ktorí sa takto snažia prezentovať ako spoločnosť s bratislavským sídlom. Veľa našich zákazníkov aj reálne býva v Bratislave avšak tu nevlastnia žiadnu nehnuteľnosť, kde by si mohli zriadiť sídlo firmy.

Najčastejšie dôvody prečo využívať registračné sídlo v Bratislave sú:

  • podnikateľ žije v Bratislave avšak nemá vlastnú nehnuteľnosť, kde by si mohol zriadiť sídlo firmy
  • šetrenie nákladov za vlastné kancelárske priestory, ktoré mnoho firiem reálne nepotrebuje
  • vyššia prestíž oproti sídlu niekde na dedine
  • podnikateľ nechce mať sídlo firmy na svojej domácej adrese
  • preberanie zásielok aj vo vašej neprítomnosti (napr. dovolenky, pobytu v zahraniči) a informovanie o zásielke emailom
  • výrazne menšia šanca na daňovú kontrolu, ako v iných mestách


Pri zakladaní každej spoločnosti je potrebné udať adresu sídla spoločnosti, ktorá sa zapisuje do Obchodného registra. Ak vlastníte vy, alebo Váš príbuzný adresu, kde je možné umiestniť sídlo spoloočnosti nie je to problém.

Na niekoľkých našich adresách získate okrem sídla spoločnosti aj možnosť prenajať si zasadacie priestory, ktoré môžete využiť na zorganizovanie pracovných stretnutí s Vašimi klientmi, organizovanie valných zhromaždení, seminárov a školení, alebo v prípade kontroly daňového úradu a pod.