Sídlo Firmy - Petržalka, Bratislava 5


Len u nás máte možnosť prenajať si sídlo firmy na 2 adresách v Petržalke v Bratislave. Virtuálne sídlo spoločnosti ponúkame na prestížnych adresách aj v tejto mestskej časti Bratislavy.

Na výber ponúkame tieto adresy:

- Kopčianska 10 v prestížnom komplexe Vienna Gate - jednaj z najvyšších budov v Bratislave.
- Vyšehradská 12, ktorá sa nachádza v novostavbe polyfunkčného domu

Kopčianska 10 - Vienna gate

Sídlo spoločnosti na Kopčianskej ulici je v obvode Bratislava V. Sídlo pre Vašu spoločnosť sa nachádza na lukratívnej adrese v Bratislave - v 23. poschodovej výškovej budove "Vienna Gate" na Kopčianskej 10. oproti železničnej stanici Petržalka.

V budove je 24 hodinová strážna služba a recepcia. Priamo v budove nájdete prevádzky niekoľkých bánk (TatraBanka, Slovenská sporiteľna), obchodné centrum (Tesco), pizzeziu, kaviareň a množstvo menších nákupných prevádzok.

Sídlo firmy pre obchodné spoločnosti a iné subjekty poskytujeme v súlade s legislatívnymi podmienkami Slovenskej republiky.

Prenájom sídla v Bratislave vo Vienna gate
Prenájom sídla v Bratislave vo Vienna gate Prenájom sídla v Bratislave vo Vienna gate Prenájom sídla v Bratislave vo Vienna gate Prenájom sídla v Bratislave vo Vienna gate

Cena za sídlo spoločnosti v Ružovej doline 6 je od 16€ za mesiac. Ceny pre jednotlivé predplatné obdobia sú rozpísane v cenníku.


Na tejto adrese zákazníkom ponúkame:

  • Expresné zriadenie sídla firmy, alebo kontaktnej adresy
  • Označenie obchodného mena na poštovej schránke
  • Prijímanie a evidenciu došlej pošty s notifikáciou o každej prijatej zásielke
  • Online systém na správu pošty
  • Možnosť osobného prevzatia pošty na tejto adrese
  • Skenovanie, alebo preposielanie zásielok
  • Prenájom zasadacej miestnosti

Prenájom zasadacích miestností

V našich priestoroch na Kopčianskej ulici je možný prenájom zasadacích miestností s občerstvením s kapacitou do 5 osoby. Zasadacie priestory sú kompletne zariadené a vybavené. K dispozícii je samozrejme internet.

Zasadačka Kopčianska Zasadačka Kopčianska Zasadačka Kopčianska


Street view:


Mapa:

Vyšehradská

Sídlo spoločnosti na Vyšehradskej ulici sa nachádza v obvode Bratislava V. Sídlo spoločnosti v modernom polyfunkčnom objekte v Bratislave na Vyšehradskej 12.

Prenájom zahŕňa registračné sídlo pre spoločnosť v modernom polyfunkčnom objekte v Bratislave na Vyšehradskej ulici, príjem a úschovu pošty a notifikáciu o prijatej pošte emailom.

Sídlo firmy pre obchodné spoločnosti a iné subjekty poskytujeme v súlade s legislatívnymi podmienkami Slovenskej republiky.

Prenájom sídla v Bratislave Vyšehradská ulica

Cena za sídlo spoločnosti na Vyšehradskej ulici je od 13€ za mesiac. Ceny pre jednotlivé predplatné obdobia sú rozpísane v cenníku.

Zákazník uhradí celkovú cenu pri podpise zmluvy. Ceny sú KONEČNÉ, nenavyšujú sa žiadne ďalšie poplatky ani o DPH.

Street view:


Mapa: