Predaj spoločnosti

Ak potrebujete začať podnikať v čo najkratšej dobe môžete miesto založenia spoločnosti zvoliť kúpu predzaloženej spoločnosti. Keďže pri zakladaní spoločnosti je potrebné počítať s tým, že založenie s.r.o. trvá 2-3 týždne. A pri kúpe spoločnosti môžete ako konateľ hneď v deň podpisu prevodu konať za spoločnosť a teda aj podpisovať zmluvy, otvoriť spoločnosti účet alebo kúpiť tovar za spoločnosť.

Ponúkame Vám na predaj spoločnosti založené výlučne za účelom ich následného odpredaja klientom. Od založenia tieto spoločnosti nevykonávali žiadnu ekonomickú a hospodársku činnosť, nemajú akejkoľvek obchodnú históriu, či záväzky alebo pohľadávky zo strany iných subjektov. Spoločnosti majú splatený základný kapitál v zákonnej minimálnej čiastke teda 5000 Eur.


Po predaji spoločnosti môžete začať podnikať okamžite po prevode obchodného podielu na Vás. Zmena konateľa je podľa zákona právoplatná okamžite po podpise potrebných dokumentov, zmena spoločníkov až zápisom tejto zmeny do Obchodného registra.

Nie je potrebné čakať na zápis zmien do Obchodného registra.

Nami predávané spoločnosti majú štandardne tieto predmety podnikania:
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • prostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • počítačové služby

Pri predaji spoločnosti je doplniť Vami požadované predmety podnikania.