Sídlo spoločnosti Konventná ulica

Sídlo spoločnosti na Konventnej ulici sa nachádza v obvode Bratislava I (Staré mesto). Sídlo spoločnosti na lukratívnej adrese v historickom centre Bratislavy. Konventná ulica sa nachádza v najvyhľadávanejšej časti starého mesta - Palisády.

V tesnej blízkosti je možnosť využiť služby notára, právnickej a účtovej kancelárie a množstva ďalších spoločností, obchodov a reštaurácií. Budova nachádza v historickom centre mesta Bratislava.

Budova bola v posledných rokoch zrekonštruovaná.

Sídlo firmy pre obchodné spoločnosti a iné subjekty poskytujeme v súlade s legislatívnymi podmienkami Slovenskej republiky.

Sídlo na Konventnej ulici Vám zabezpečí atraktívnu obchodnú adresu pre sídlo Vašej firmy zapísanú v obchodnom registri, príjem pošty a notifikáciu o jej prijatí emailom. V prípade záujmu a predplatenia si služby preposielanie písomností Vám bude všetku poštu preposielať na Vami zvolenú adresu v rámci EÚ.

Prenájom sídla v Bratislave Konvetná ulica

Cena za virtuálne sídlo spoločnosti na Konventnej ulici je od 14€ za mesiac. Ceny pre jednotlivé predplatné obdobia sú rozpísane v cenníku.

Ceny pre jednotlivé predplatné obdobia sú rozpísane v cenníku:

Obdobie Nájomné za mesiac Služby za mesiac Celková Cena
5 rokov 14 € 7 € 1260 €
4 roky 15 € 7 € 1056 €
3 roky 16 € 7 € 828 €
2 roky 17 € 7 € 576 €
1 roky 19 € 7 € 312 €
6 mesiacov
22 € 7 € 174 €

Zákazník uhradí celkovú cenu pri podpise zmluvy. Ceny sú KONEČNÉ, nenavyšujú sa žiadne ďalšie poplatky ani o DPH.

Naša služba Sídlo Firmy zahŕňajú okrem samotného poskytnutia sídla spoločnosti aj adresu pre prijímanie firemnej pošty, preberanie a úschovu pošty o ktorej príchode Vás budeme informovať emailom, telefonicky, alebo pomocou SMS.

Garancia sídla spoločnosti na tejto adrese

Sídlo firmy poskytujeme vo vlastnej nehnuteľnosti. Z tohoto dôvodu Vám vieme garantovať dlhodobé poskytovanie našich služieb bez rizika.


Street view:


Mapa: