Virtuálne sídlo Vienna gate - Kopčianska 10

Sídlo spoločnosti na Kopčianskej ulici je v obvode Bratislava V. Sídlo pre Vašu spoločnosť sa nachádza na lukratívnej adrese v Bratislave - v 23. poschodovej výškovej budove "Vienna Gate" na Kopčianskej 10. oproti železničnej stanici Petržalka.

Naša služba Sídlo Firmy zahŕňajú okrem samotného poskytnutia sídla spoločnosti aj adresu pre prijímanie firemnej pošty, preberanie a úschovu pošty o ktorej príchode Vás budeme informovať emailom, telefonicky, alebo pomocou SMS.

V budove je 24 hodinová strážna služba a recepcia. Priamo v budove nájdete prevádzky niekoľkých bánk (TatraBanka, Slovenská sporiteľna), obchodné centrum (Tesco), pizzeziu, kaviareň a množstvo menších nákupných prevádzok.

Sídlo firmy pre obchodné spoločnosti a iné subjekty poskytujeme v súlade s legislatívnymi podmienkami Slovenskej republiky.

Prenájom sídla v Bratislave vo Vienna gate
Prenájom sídla v Bratislave vo Vienna gate Prenájom sídla v Bratislave vo Vienna gate Prenájom sídla v Bratislave vo Vienna gate Prenájom sídla v Bratislave vo Vienna gate

Cena za sídlo spoločnosti v Ružovej doline 6 je od 14€ za mesiac. Ceny pre jednotlivé predplatné obdobia sú rozpísane v cenníku.

Ceny pre jednotlivé predplatné obdobia sú rozpísane v cenníku:

Obdobie Nájomné za mesiac Služby za mesiac Celková Cena
5 rokov 14 € 7 € 1260 €
4 roky 15 € 7 € 1056 €
3 roky 16 € 7 € 828 €
2 roky 17 € 7 € 576 €
1 roky 19 € 7 € 312 €
6 mesiacov
22 € 7 € 174 €

Zákazník uhradí celkovú cenu pri podpise zmluvy. Ceny sú KONEČNÉ, nenavyšujú sa žiadne ďalšie poplatky ani o DPH.

V prípade záujmu na recepcii je za poplatok možné umiestniť tabuľku s názvom Vašej spoločnosti.

Sídlo vo výškovej budove "Vienna Gate" Vám zabezpečí atraktívnu obchodnú adresu pre sídlo Vašej firmy zapísanú v obchodnom registri, príjem pošty a notifikáciu o jej prijatí prostredníctvom emailu. V prípade záujmu a predplatenia si služby preposielanie písomností Vám bude všetku poštu preposielať na Vami zvolenú adresu v rámci EÚ.

Parkovanie pre našich klientov je možné na tejto adrese zadarmo na 2 hodiny na parkovisku v suteréne budovy.

Garancia sídla spoločnosti na tejto adrese

Sídlo firmy poskytujeme vo vlastnej nehnuteľnosti. Z tohoto dôvodu Vám vieme garantovať dlhodobé poskytovanie našich služieb bez rizika.


Prenájom zasadacích miestností

Na Kopčianskej ulici ponúkame na prenájom zasadacie, školiace a konferenčné miestnosti:

  • zasadačka s kapacitou 4 osoby
  • 2 malé miestnosti s kapacitou 8 osôb
  • stredná konferenčná miestnosť s kapacitou 16 osôb
  • veľká konferenčná miestnosť s kapacitou 100 osôb

Zasadačka Kopčianska Zasadačka Kopčianska Zasadačka Kopčianska

Miestnosti sú zariadené nábytkom, klimatizáciou a wifi internetovým pripojením. Voda je k dizpozícii v cene prenájmu. Je možné si doobjednať kávu, čaj ako aj komplexný catering.

Street view:


Mapa: