Sídlo spoločnosti Osadná ulica

fotka osadna

Sídlo spoločnosti na Osadnej ulici sa nachádza v obvode Bratislava III - Nové mesto. Osadná ulica sa nachádza v tesnej blízkosti Trnavského mýta smerom k obchodnému centru Polus. Osadná ulica je rovnobežná s Vajnorskou ulicou.

Budova prešla v roku 2019 kompletnou rekonštrukciou.

Sídlo teda spadá do mestskej časti Nové mesto.

Sídlo firmy pre obchodné spoločnosti a iné subjekty poskytujeme v súlade s legislatívnymi podmienkami Slovenskej republiky.

Naša služba Sídlo Firmy zahŕňajú okrem samotného poskytnutia sídla spoločnosti aj adresu pre prijímanie firemnej pošty, preberanie a úschovu pošty o ktorej príchode Vás budeme informovať emailom, telefonicky, alebo pomocou SMS. V prípade záujmu a predplatenia si služby preposielanie písomností Vám bude všetku poštu preposielať na Vami zvolenú adresu v rámci EÚ.

Cena za sídlo spoločnosti na Osadnej ulici je od 9€ za mesiac. Ceny pre jednotlivé predplatné obdobia sú rozpísane v cenníku.

Ceny pre jednotlivé predplatné obdobia sú rozpísane v tabuľke:

Obdobie Nájomné za mesiac Služby za mesiac Celková Cena
5 rokov 9 € 5 € 840 €
4 roky 10 € 5 € 720 €
3 roky 11 € 5 € 576 €
2 roky 13 € 5 € 432 €
1 rok 17 € 5 € 264 €
6 mesiacov 20 € 5 € 150 €

Zákazník uhradí celkovú cenu pri podpise zmluvy. Ceny sú KONEČNÉ, nenavyšujú sa žiadne ďalšie poplatky ani o DPH.

My Vám zabezpečíme označenie sídla spoločnosti ako aj zriadenie poštovej schránky a preberanie a preposielanie pošty na Vami zvolenú adresu.

Garancia sídla spoločnosti na tejto adrese

Sídlo firmy poskytujeme vo vlastnej nehnuteľnosti. Z tohoto dôvodu Vám vieme garantovať dlhodobé poskytovanie našich služieb bez rizika.


Mapa: